Connect with us

Dünya

ASKERİ RADAR ve SINIR GÜVENLİĞİ ZİRVESİ 5 Ekim’de Ankara’da….

Published

on

Türk Savunma Sanayinin en son üretimlerinin yer aldığı ve yeni projelerin ilk sunumlarının yapılacağı ASKERİ RADAR ve SINIR GÜVENLİĞİ ZİRVESİ 5 Ekim’de Ankara’da….

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü KONGRE MERKEZİ’nde yapılacak zirveye yaklaşık 22 ülkeden katılımcıların gelmesi bekleniyor.

5-6 Ekim tarihlerindeki zirve kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Ankara Temsilciliği tarafından düzenleniyor.

İçişleri Bakanlığı’nın himayesinde, Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayi Başkanlığı’nın destekleriyle yapılacak zirvede sınır güvenliğinden göçmen krizine, yerli savunma sanayi çözümlerinden bölgesel fırsatlara uzanan bir çok konu ele alınacak.

Üçüncü ASKERİ RADAR VE SINIR GÜVENLİĞİ ZİRVESİ ANKARA GRAND OTEL’de yapılan bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

Ankara MÜSİAD Başkanı Hasan Fehmi YILMAZ, tanıtım toplantısında ASKERİ RADAR ve SINIR GÜVENLİĞİ ZİRVESİ hakkında bilgi verdi.

Hasan Fehmi YILMAZ, hedeflerinin yüzde 100 yerli üretim olduğunu vurgulayarak Hacettepe Beytepe Kampüsü Kongre Merkezi’ndeki zirvenin ilk zirveye göre dört kat büyüklükte olacağını bildirdi. Konuşmasında, Savunma sanayinde Başkenti bölgesel merkez haline getirecek projeleri her zaman desteklediklerini ifade eden YILMAZ, Savunma sanayinin yüzde 80’inin Ankara’lı şirketlerce oluşturulduğunu söyledi.

Hasan Fehmi YILMAZ, savunma sanayinde yerlilik oranının yüzde 25’lerden yüzde 75’ler gibi rakamlara. tırmanmasının gurur verici olduğuna işaret etti. Savunma sanayinde Ülke güvenliğiyle ilgili kritik kararlarda amaçlarının yerlilik oranını yüzde 100’e yükseltmek olduğunu ifade eden MÜSİAD ANKARA Başkanı YILMAZ, savunma sanayinin gelişimini ve ihracatı desteklemeye de devam edeceklerini bildirdi.

Yılmaz, 5 ve 6 Ekim tarihlerinde yapılacak iki gün sürecek zirvede ilk sunumun “ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI’nda SINIR GÜVENLİĞİ’nin”ÖNEMİ konulu ÖZEL oturumla başlayacağını kaydetti. Yerli üreticileri Alım Heyetleri ve Askeri Ataşelerle bir araya getirecek Askeri Radar ve Sınır GÜVELİĞİ ZİRVE’sine yüze yakın firmanın katılması öngörülüyor.

Zirveye, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Türk Cumhuriyetlerinden Azerbaycan, Kazakistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’yle Fransa, Japonya ve Pakistan ile birlikte 22 ülkeden yaklaşık bin 200 kişinin katılması da öngörülüyor.

MÜSİAD Başkanı Hasan Fehmi YILMAZ’ın konuşmasından sonra yönetim kurulu üyeleri Fatih Bilal YÜLEK ile projelendirme ve iş geliştirmeden sorumlu Daire Başkan Yardımcısı Ömer BULUT, gazetecilerin zirve hakkındaki sorularını cevapladılar.

Gazetecilerin sorularının hemen akabinde Başkan HASAN FEHMİ YILMAZ ve yönetim kurulu üyeleri bir süre gazetecilerle güncel konularla ilgili sohbet ettiler.

MILITARY RADAR and BORDER SECURITY SUMMIT in Ankara on October 5th.

MILITARY RADAR and BORDER SECURITY SUMMIT, where the latest productions of the Turkish Defense Industry will take place and the first presentations of new projects will be held, is in Ankara on October 5th. Participants from approximately 22 countries are expected to attend the summit to be held at Hacettepe University Beytepe Campus CONGRESS CENTER.

The summit on October 5-6 is organized by the Independent Industrialists’ and Businessmen’s Association Ankara Representative Office, whose short name is MUSIAD.

At the summit, which will be held under the auspices of the Ministry of Interior and with the support of the Ministry of National Defense and the Presidency of Defense Industries, many issues from border security to the migrant crisis, from domestic defense industry solutions to regional opportunities will be discussed.

he Third MILITARY RADAR AND BORDER SECURITY SUMMIT was introduced at a press conference held at ANKARA GRAND HOTEL.

Ankara MUSIAD President Hasan Fehmi YILMAZ gave information about MILITARY RADAR and BORDER SECURITY SUMMIT at the introductory meeting.

Hasan Fehmi YILMAZ emphasized that their target is 100% domestic production and stated that the summit at the Congress Center of Hacettepe Beytepe Campus will be four times larger than the first summit. In his speech, YILMAZ stated that they always support the projects that will make the capital a regional center in the defense industry, and said that 80 percent of the defense industry was created by companies from Ankara. Hasan Fehmi YILMAZ, the rate of locality in the defense industry is from 25 percent to 75 percent. He pointed out that he was proud to climb.

Stating that their aim is to increase the rate of domesticity to 100 percent in critical decisions regarding the country’s security in the defense industry, MUSIAD ANKARA President YILMAZ stated that they will continue to support the development of the defense industry and exports.

Yılmaz noted that the first presentation at the summit, which will last for two days on October 5 and 6, will begin with a SPECIAL session on the IMPORTANCE of BORDER SECURITY IN THE THIRD WORLD WAR.

It is envisaged that nearly a hundred companies will participate in the Military Radar and Border Security SUMMIT, which will bring together domestic manufacturers with Procurement Committees and Military Attachés. It is envisaged that approximately 1,200 people from 22 countries will attend the summit, especially the United States of America, Azerbaijan, Kazakhstan, the Turkish Republic of Northern Cyprus, France, Japan and Pakistan.

After the speech of MUSIAD President Hasan Fehmi YILMAZ, board members Fatih Bilal YÜLEK and Deputy Head of Department responsible for project design and business development Ömer BULUT answered journalists’ questions about the summit. Immediately after the questions of the journalists, President HASAN FEHMİ YILMAZ and the members of the board of directors chatted with the journalists about current issues for a while.

RADAR MILITAIRE et SOMMET DE LA SÉCURITÉ DES FRONTIÈRES à Ankara le 5 octobre.

RADAR MILITAIRE et le SOMMET DE LA SÉCURITÉ DES FRONTIÈRES où auront lieu les dernières productions de l’industrie de la défense turque et les premières présentations de nouveaux projets, se tiendra à Ankara le 5 octobre. Les participants d’environ 22 pays devraient assister au sommet qui se tiendra au CENTRE DES CONGRÈS du campus Beytepe de l’Université Hacettepe.

Le sommet des 5 et 6 octobre est organisé par le Bureau de représentation de l’Association des industriels et hommes d’affaires indépendants d’Ankara, dont le nom abrégé est MUSIAD.

Au sommet, qui se tiendra sous l’égide du ministère de l’Intérieur et avec le soutien du ministère de la Défense nationale et de la Présidence des industries de défense, de nombreuses questions allant de la sécurité des frontières à la crise des migrants, de la défense intérieure les solutions de l’industrie aux opportunités régionales seront discutées.

Le troisième SOMMET MILITAIRE SUR LE RADAR ET LA SÉCURITÉ DES FRONTIÈRES a été présenté lors d’une conférence de presse tenue à ANKARA GRAND HOTEL.

Le président du MUSIAD d’Ankara, Hasan Fehmi YILMAZ, a donné des informations sur le RADAR MILITAIRE et le SOMMET DE LA SÉCURITÉ DES FRONTIÈRES lors de la réunion d’introduction.

Hasan Fehmi YILMAZ a souligné que leur objectif est une production nationale à 100% et a déclaré que le sommet au centre des congrès du campus Hacettepe Beytepe sera quatre fois plus grand que le premier sommet. Dans son discours, YILMAZ a déclaré qu’ils soutenaient toujours les projets qui feront de la capitale un centre régional de l’industrie de la défense, et a déclaré que 80% de l’industrie de la défense a été créée par des entreprises d’Ankara. Hasan Fehmi YILMAZ, le taux de localité dans l’industrie de la défense est de 25 à 75 %. Il a souligné qu’il était fier de grimper.

Déclarant que leur objectif est d’augmenter le taux de domesticité à 100 pour cent dans les décisions critiques concernant la sécurité du pays dans l’industrie de la défense, le président de MUSIAD ANKARA YILMAZ a déclaré qu’ils continueraient à soutenir le développement de l’industrie de la défense et les exportations.

Yılmaz a noté que la première présentation au sommet, qui durera deux jours les 5 et 6 octobre, commencera par une session SPÉCIALE sur l’IMPORTANCE de la SÉCURITÉ DES FRONTIÈRES DANS LA TROISIÈME GUERRE MONDIALE.

Il est prévu que près d’une centaine d’entreprises participent au SOMMET du radar militaire et de la sécurité des frontières, qui réunira les fabricants nationaux avec les comités d’approvisionnement et les attachés militaires. Il est prévu qu’environ 1 200 personnes de 22 pays assisteront au sommet, en particulier les États-Unis d’Amérique, l’Azerbaïdjan, le Kazakhstan, la République turque de Chypre du Nord, la France, le Japon et le Pakistan.

Après le discours du président de MUSIAD Hasan Fehmi YILMAZ, les membres du conseil d’administration Fatih Bilal YÜLEK et le chef adjoint du département responsable de la conception du projet et du développement commercial Ömer BULUT ont répondu aux questions des journalistes sur le sommet. Immédiatement après les questions des journalistes, le président HASAN FEHMİ YILMAZ et les membres du conseil d’administration ont discuté un moment avec les journalistes des questions d’actualité.

Dünya

Akaryakıt Sektörü ; Shell Türkiye | Ahmet Erdem

Published

on

By

Mağdur Shell&Turcas bayileri Dayanışma Platformu

Ahmet erdem ,52 yıllık shell bayisine kumpas kurmaya utanmıyormusun?

Ahmet Erdem Shell Türkiye Ülke Başkanı ve Shell&Turcas A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı : Hak Hukuk Kanun Tanımıyorsunuz .

Bazı Yöneticiler SHELL.’DEKİ Konumlarını ve yetkilerini Kötüye kullanarak Gözlerine kestirdikleri bayilere Tuzak kurarak benzin istasyonunu ele geçirmek için her türlü kumpası kuruyorlar. Bayinin Benzin istasyonunu GASP ediyorlar.

Bu yaptıklarınız ANAYASAYA ,İNSAN HAKLARINA ,ADALET VE HUKUKA KANUNLARA AYKIRIDIR

SİZİ ESEFLE KINIYORUZ ..

Mağdur Shell&Turcas bayileri Dayanışma Platformu

OKUMAYA DEVAM ET

Dünya

Akaryakıt Sektörü ; Shell | Ahmet Erdem

Published

on

By

Mağdur Shell&Turcas bayileri Dayanışma Platformu

Ahmet erdem ,52 yıllık shell bayisine kumpas kurmaya utanmıyormusun?

Ahmet Erdem Shell Türkiye Ülke Başkanı ve Shell&Turcas A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı : Hak Hukuk Kanun Tanımıyorsunuz .

Bazı Yöneticiler SHELL.’DEKİ Konumlarını ve yetkilerini Kötüye kullanarak Gözlerine kestirdikleri bayilere Tuzak kurarak benzin istasyonunu ele geçirmek için her türlü kumpası kuruyorlar. Bayinin Benzin istasyonunu GASP ediyorlar.

Bu yaptıklarınız ANAYASAYA ,İNSAN HAKLARINA ,ADALET VE HUKUKA KANUNLARA AYKIRIDIR

SİZİ ESEFLE KINIYORUZ ..

Mağdur Shell&Turcas bayileri Dayanışma Platformu

OKUMAYA DEVAM ET

Dünya

Shell & Turcas Petrol A.Ş. | BUNUN ADI TİCARET OLAMAZ.

Published

on

By

Ahmet Erdem Shell Türkiye Ülke Başkanı ve Shell&Turcas A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı : Hak Hukuk Kanun Tanımıyorsunuz .

Bazı Yöneticiler SHELL.’DEKİ Konumlarını ve yetkilerini Kötüye kullanarak Gözlerine kestirdikleri bayilere Tuzak kurarak benzin istasyonunu ele geçirmek için her türlü kumpası kuruyorlar. Bayinin Benzin istasyonunu GASP ediyorlar.

Bu yaptıklarınız ANAYASAYA ,İNSAN HAKLARINA ,ADALET VE HUKUKA KANUNLARA AYKIRIDIR

SİZİ ESEFLE KINIYORUZ ..

Allah sana Merhamet vicdan versin

Mağdur Shell&Turcas bayileri Dayanışma Platformu

OKUMAYA DEVAM ET

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, 8. Türkiye İnovasyon Haftası

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan’da

SETMARİNE YACHTS

Falcon 900LX

Haber Burada

seers cmp badge